Hakkımızda

Ruha New Tour, 2010 yılının Ekim ayında Şanlıurfa ilinde kuruldu. Kurucusu Sayın Nevzat KÜÇÜK'tür.. New Tours, 10 yılı aşkındır Şanlıurfa ilinde turizm sektöründe hizmet vermektedir. Kendini kanıtlamış olan firmamız araç kiralama sektörüne de girmiş bulunmaktadır. Sizler için en kaliteli araçları en uygun fiyatlarla vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca Şanlıurfa ve çevresini kapsayan Mezopotamya bölgesinde turlar düzenlemekteyiz. Bölgenin en iyi rehberleriyle çalışan firmamız yaptığı gezilerle müşterilerinin beğenisi kazanmış durumdadır. 
 
Ruha New Tour, Şanlıurfa ilinde tatil turları ve  araba kiralama hizmetleri sunmaktadır. Firmamız geniş araç filosu ile sizlere bol seçenek sunmaktadır. Mezoppotamya bölgesini ço0k iyi tanıyan rehberlerimiz eşliğinde en güzel mekanlarda yemek yiyip konaklayacaksınız. Araç kiralama sektöründe ise  Günümüz araç kiralama ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla kurulmuş olan firmamızda servis bakımlı son model arabalar yer almaktadır. Yılın dört mevsimine özel fırsatlar ile giriş yapan işletmemiz ekonomik fiyatlarla profesyonel hizmetler sunulmaktadır. 
 
Oluşturmuş olduğumuz bu platformda sizlere kullanışlı ve kolay bir web sayfası sunmayı amaçladık. Sayfamızda yer alan araçları inceleyerek dilediğiniz aracı sayfamız üzerindne kiralayabilirsiniz.  Kısa dönem araç kiralama hizmeti dışında sizlere uzun dönem araç kiralama imkanı da sunan işletmemiz üç ay ve üzeri kiralamalarınıza özel fiyatlar belirlemektedir.
Şanlıurfa New tours firmasını seçtiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız
Ödeme Yöntemleri
https://www.ruhanewtours.com/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -